Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny - Agata Rokicka

O mnie

Nazywam się Agata Rokicka. Jestem specjalistą, psychologiem klinicznym, certyfikowanym psychoterapeutą, pracującym w trybie psychodynamicznym z wieloletnim stażem klinicznym. Pracuję pod stałą superwizją, współpracuję z doświadczonymi psychoterapeutami i lekarzem psychiatrą.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w terapii indywidualnej, terapii par oraz terapii grupowej, które zdobyłam w trakcie kursów, staży, pracy na oddziale ogólnopsychiatrycznym, rehabilitacji psychiatrycznej, oddziale leczenia nerwic oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Obecnie w ramach pracy klinicznej zajmuję się:
  • Diagnozą psychologiczną i terapeutyczną dorosłych,
  • Terapią indywidualną dorosłych.
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - numer certyfikatu 347.
Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Brałam udział w szkoleniu z zakresu terapii par i małżeństw oraz ukończyłam szkolenie w zakresie Seksuologii Klinicznej. Obecnie prowadzę prywatną praktykę psychologiczno-psychoterapeutyczną w Jeleniej Górze.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w terapii indywidualnej oraz grupowej, które zdobyłam na oddziale ogólnopsychiatrycznym, rehabilitacji psychiatrycznej, oddziale leczenia nerwic oraz w pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie w ramach pracy klinicznej zajmuję się prowadzeniem terapii indywidualnej oraz poradnictwem. Pracuję pod superwizją kliniczną.

Obecnie prowadzę prywatną praktykę psychologiczną w Jeleniej Górze.